Dnes je úterý 30. listopad 2021, svátek má Ondřej, zítra Iva


Aktuality(září 2018)

Vážení čtenáři a návštěvníci webových stránek,

rádi bychom vás informovali o nově spuštené registrované službě Magdalenia z.s. Jedná se o poradnu pro osoby ohrožené domácím násilím na adrese Hrnčířská 15, 602 00 Brno. Poradna je pro vás otevřena v úterý a ve čtvrtek vždy od 8,00 do 20,00 hod. Telefonicé objednání konzultací je nutné (tel.: 702065433). Poradna nabízí sociální, právní a psychologické poradenství bezplatně.

 

(říjen 2016)

Vážení čtenáři a návštěvníci webových stránek,

rádi bychom vás informovali o výsledcích společné práce při projektu Násilí věc (ne)veřejná, o které jsme na našich webových stránkách již v minulosti psali. Nyní jsme na konci projektového období a rádi bychom se tedy s vámi podělili o úspěchy a naplněné cíle projektu.

Více o zhodnocení projektu si můžete přečíst ZDE

 

(březen 2016)

Vážení čtenáři a návštěvníci našich webových stránek,

rádi bychom vás informovali o tom, že v rámci projektu Násilí věc (ne)veřejná, který je finančně podpořen grantem z Norských fondů, spravovaných Nadací Open Society Fund Praha, již brzy budete mít možnost seznámit se s počítačovou hrou Tajemství zavřených dveří. V sérii interaktivních komiksů se budete moci seznámit s různými podobami domácího násilí a vyzkoušet si, jak byste situaci řešili právě vy. Zahrát si ji budete moci on-line nebo si ji budete moci stáhnout do počítače, telefonu či tabletu. K dispozici bude na našich webových stránkách a v obchodech Google Play nebo App Store.

Tak nezapoměňte sledovat i nadále naše webové stránky, protože již brzy na nich najdete nový odkaz a hra bude moci začít...

 

 

 

 

 

         

 

 

 

 

 
Tyto stránky vytvořil Odbor zdraví MMB ve spolupráci s IDT města Brna pro oblast domácího násilí, v rámci projektu
Interdisciplinární přístup k řešení případů domácího násilí ve statutárním městě Brně
 

Všechna práva vyhrazena. Copyright © 2009-2021 IDT Brno
Datum poslední aktualizace 24.9.2018
Redakční Systém redaQ